Старије вести

Прва Еразмус+ мобилност у школи са домом

Featured image
Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ је у периоду од 24. до 30. марта домаћин на Еразмус+ пројекту под називом…(Прочитај више)

Једнодневни излет ученика у оквиру пројектне наставе Туризам Општине Свилајнац

Featured image
Традиционално су и ове школске године ученици наше школе са домом, уз менторство својих наставника, ангажовани на пројектним активностима. Један…(Прочитај више)

НОУ ФЕСТ 2024 – Два дана сајма образовања у Ћуприји

Featured image
Дванаести Регионални сајам образовања – НОУ ФЕСТ 2024 одржао се 21. и 22. марта, у хали спортова „АД А“ у…(Прочитај више)

Обележен Месеца Франкофоније

Featured image
У циљу обележавања Месеца Франкофоније, који је посвећен француском језику и мултикултуралној заједници коју чини више од 220 милиона говорника…(Прочитај више)

Фондација Дивац и кординаторка Америчке Владе посетила Свилајнац

Featured image
Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ угостила је координаторку помоћи Америчке Владе за Европу и Евроазију при Стејт Департменту, Марију…(Прочитај више)

Одржана Књижевна олимпијада у Ћуприји

Featured image
У недељу 17. марта 2024. године, у Ћуприји је одржано Окружно такмичење из књижевности, познатије као Kњижевна олимпијада. Пољопривредно-ветеринарску школа…(Прочитај више)

Одржана конференција васпитача у Врњачкој Бањи

Featured image
У Врњачкој Бањи је у период од 14. до 17. марта 2024. године одржана конференција за васпитаче у домовима, под…(Прочитај више)

Представа „Злочин и казна“

Featured image
У четвртак 14.03.2024. године ученици трећег и четвртог разреда Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика „Свилајнац“ присуствовали су позоришној представи „Злочин…(Прочитај више)

Чланови тима за пројекте на Ерасмус+ дану у Крагујевцу

Featured image
У уторак 12. марта 2024. године чланови тима за пројекте, управник дома Миљан Златановић и васпитач Стефан Лазаревић присуствовали су…(Прочитај више)

Oдржано дружење домова у Свилајнцу

Featured image
Овог викенда Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац” била је домаћин спортског дружења гостима из Дома ученика средњих школа „Бранково…(Прочитај више)

Читајмо гласно

Featured image
Школска библиотека Пољопривредно-ветеринарске школе седми пут је учествовала у акцији Друштва школских библиотекара Србије у обележавању Националног дана књиге 28.…(Прочитај више)

Oбележен дан „Дан розих мајица“

Featured image
Сваке године последње среде у фебруару обележава се Међународни дан борбе против вршњачког насиља, познат и као „Дан розих мајица“.…(Прочитај више)

Претвори знање у путовање (конкурс)

Featured image
Општина Свилајнац ове године поново организује наградно путовање за укупно 30 ученика из Средње школе Свилајнац и Пољопривредно-ветеринарске школе са…(Прочитај више)

Одржан семинар за васпитаче

Featured image
У суботу 10. фебруара 2024. године у склопу планираних стручних усавршавања, Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ организовала је семинар…(Прочитај више)

Одржана обука заштите од пожара за запослене

Featured image
У оквиру сталног ангажовања на унапређењу безбедности и сигурности, Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ спровела је основну обуку из…(Прочитај више)

Одржана Светосавска академија

Featured image
Светосавска академија, која се сваке године одржава у славу великог српског празника Савиндана, одржана је 27.01.2024. године у Центру за…(Прочитај више)

Традиционално обележавање Савиндана

Featured image
Наша школа са домом је и овог 27. јануара, као и сваке године, обележила школску славу Светог Саву. Том приликом…(Прочитај више)

Важно обавештeње о плаћању дома

Featured image
Обавештавамо вас да од 01. јануара 2024. године уплату за смештај и исхрану ученика можете извршити на нови жиро-рачун школе са…(Прочитај више)

Успешно завршена реконструкција млекаре

Featured image
У циљу побољшања услова рада, управа школе наставља да спроводи значајне пројекте реконструкције и модернизације, а најновији кораци у том…(Прочитај више)

Почеле зимске филмске вечери за ученике

Featured image
У четвртак 08.12.2023. године је у амфитеатру школе са домом почело приказивање филмова за ученике школе. У циљу обогаћивања ваннаставних…(Прочитај више)