Школа са домом у емисији “Плодно и родно” телевизије Б92

Директор Пољопривредно – ветеринарске школе са домом ученика “Свилајнац” био је гост у емисији “Плодно и родно”, која се емитује недељом од 8 часова на телевизији Б92.

Емисија “Плодно и родно” бави се темама из пољопривреде и како они кажу “помоћи ће вам да се снађете, пратите развој и на време се прилагодите новим тенденцијама. Програм има концепт у којем ће људи који се професионално баве пољопривредом наћи корисне и насушне информације за свој посао, али ће бити усмерен и ка потрошачима хране, онима којима је пољопривреда хоби и животним темама које се тичу породице и домаћинства.”

Емисија је емитована у недељу, 30.04.2023. године.

Део емисије о нашој школи можете погледати у видеу који следи.