У Пољопривредној школи одржана маскенбал журка за крај 2022. године

У Пољопривредној школи у Свилајнцу, стару годину смо испратили уз звуке добре музике и шаренолике костиме наших ђака. У среду, 28. децембра, у оквиру слободних активности које се реализују у дому ученика Пољопривредно-ветеринарске школе у Свилајнацу организована је маскенбал журка за све ученике Школе.

Ученици су у разноликим костимима, које су сами осмислили, направили и носили, присуствовали овом догађају. Маскенбал је био такмичарског карактера. Жири, у саставу  васпитача мушког и женског дома, одабрао је три најлепша костима, који су награђени дипломама и слатким пакетима.

Треће место освојила је Сташа Јовановић, друго место освојила је Ксенија Раниславић, док је прво место заузела ученица Милена Ивковић. Посебно признање додељено је Стефану Марјановићу, који је на овој журци био ди-џеј.