У дому Пољопривредне школе успешно одржан турнир у стоном тенису

У среду, 7.12.2022. године, у фискултурној сали школе са домом одржано је финале домског такмичења у стоном тенису. Ове године рекордан број ученика узео је учешће у овом такмичењу, које је трајало неколико недеља. Руководиоци секције – васпитачи Ивица Манојловић и Татјана Јеремић, истичу важност овог такмичења кроз које се промовишу важни елементи домског живота. Циљ ове секције јесте дружење младих у дому, ефикасније коришћење слободног времена кроз које се јача тимски дух и жеља за дружењем, промоција спорт и активно учешће у спортским догађајима.

У мушкој конкуренцији било је пријављено 32 учесника. Након жребања приступило се одигравању мечева по систему нокаут фазе. На крају турнира четворица најбољих награђени су дипломама и слатким пакетом.

Редослед прва четири места:

1. Миливојевић Лука
  2. Милојевић Вељко
  3. Радосављевић Вељко
  4. Весић Страхиња

У женској конкуренцији од осам пријављених девојака редослед прва четири места изгледа овако:

1. Станковић Милица
  2. Димитријевић Александра