За викенд одржано дружење домова у Свилајнцу

Овог викенда Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац” била је домаћин спортског дружења гостима из Дома ученика средњих школа Лесковац. У суботу ујутру, приликом доласка, гости су се сместили и обишли школско имање. За ученике је био припремљен занимљив програм, који је трајао током читаве посете.

Након обиласка школе и школског имања уследио је и обилазак Природњачког центра Србије у Свилајнцу, а након тога уследио је низ спортских такмичења у бадминтону и стоном тенису, у којима су уживали и ученици и васпитачи. У суботу увече организована је журка за ученике и дружење за васпитаче, на коме су размeњивана бројна искуства и примери добре праксе наша два дома.

У недељу смо заједно посетили манастир Манасију, а након тога су се ученици и васпитачи из Лесковца вратили кући. Велико хвала Дому ученика средњих школа Лесковац на овом дивном искуству и дружењу, као и на дугогодишњој сарадњи, на коју смо јако поносни.