Старије вести

Прелиминарна листа ДОМ

Featured image
Прелиминарна листа за пријем ученика у дом за школску 2017/2018. [dg new_window="true" attachment_pg="false" paginate="true" ids="1400,1409"]

Упис 2017/2018

Featured image
Неопходна документа за упис Ученици подносе школи следећа документа:
  1. Уверење о положеном завршном испиту и оригинално сведочанство о завршеном основном образовању и васпитању, односно оригинално сведочанство о завршеној основној школи;(Прочитај више)

Списак одабраних уџбеника за школску 2017/18

Featured image
Списак одабраних уџбеника по образовним профилима и разредима за школску 2017/18. годину:
  • Посета Израелу

Featured image

Најбољи ученици наше школе, Саша Живковић и Сандра Стевановић, у пратњи професора Александра Стевановића, посетили су у мају Пољопривредне школе „Kfar Hayarok“ и „Hadasim” у Израелу.(Прочитај више)

Матурски и завршни испити

Featured image

У периоду од 12-14. јуна ученици свих образовних профила четворогодишњег школовања су полагали практичан део испита, док су ученици образовних профила који трају три године полагали завршни испит.(Прочитај више)

Егзотичне животиње

Featured image

Љубитељи авикултуре, тераристике и других ситних животиња могу да обиђу економски део школе, где је на самом почетку смештена њихова оаза. Уколико желите да погледате, јавите се запосленима на сточарству, у периоду од 17-18 часова.(Прочитај више)

Матуранти 2016/17

Featured image

Ученици завршних година наше школе су у суботу, 10. јуна 2017. године, прославили своје матурско вече у ресторану Гранд у Свилајнцу. Овој прослави претходио је матурски испит.(Прочитај више)

60 година школе са домом

Featured image

Пољопривредно-ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац “ прославила је у петак, 2. јуна 2017. године, шездесет година од свог оснивања. Програм, поводом обележавања овог значајног јубилеја, започео је 25. маја и трајао је до 1. јуна 2017. године.(Прочитај више)

Монографија и изложба

Featured image

Поводом прославе 60 година од оснивања Пољопривредно-ветеринарске школе, у четвртак 1. јуна 2017. године, одржана је промоција монографије чији је аутор Гојко Зорић.(Прочитај више)

Књижевно вече „Мајски сусрет“

Featured image

У нашој школи је у четвртак, 25.5.2017. године, организовано књижевно вече под називом „Мајски сусрет“.(Прочитај више)

SerbiaFrenchEnglish