Старије вести

Обука наставника за ИКТ компетенције

Featured image

У четвртак, 28.9.2017. године, одржана је обука наставника за ИКТ компетенције. Обуку је извело особље ИТС школе Комтрејд компаније, и она је заправо била наставак обуке у Комтрејду у Београду 18.8.2017.(Прочитај више)

Извештај са матурске екскурзије

Featured image

Матурантска екскурзија је реализована у периоду од 16.09. до 23.09.2017.(Прочитај више)

Посета наставника и ученика из Шведске

Featured image
     Троје колега и шест ученика из Природњачке гимназије (Naturbruksgymna(Прочитај више)

Обележавање Дана пробоја Солунског фронта

Featured image

Ученици одељења I-2 су са професорком историје, Сузаном Јакшић, присуствовали у петак, 15. септембра, полагању венаца испред споменика Маре Ресавкиње а поводом обележавања Дана пробоја Солунског фронта.(Прочитај више)

Олујни дан у Свилајнцу

Featured image

Снажна олуја у трајању од пола сата захватила је подручје Свилајнца у вечерњим сатима 11. септембра. Том приликом почињене су материјалне штете у целом граду, као и на простору наше школе са домом.

54. Међународни ресавски пољопривредни сајам

Featured image

54. Међународни ресавски пољопривредни сајам одржан је у понедељак, 11. септембра 2017. године, на простору Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика „Свилајнац“ у Свилајнцу.

Посета Шесте београдске гимназије

Featured image

Колеге из Шесте београдске гимназије из Београда посетиле су Пољопривредно-ветеринарску школу са домом ученика „Свилајнац“ 2. септембра ове године, те том приликом обишле школу и дом, економију школе, школско имање „Чаир“ и нови подрум вина на „Чаиру“.(Прочитај више)

Пољопривредни сајам у ПВШ са домом