Старије вести

Међународни Дан мола

Featured image
23.10.2019. године, са почетком у 17 часова, наша школа са домом је још једном, традиционално обележила Међународни Дан мола, дан…(Прочитај више)

Буди давалац крви, волонтирај и буди хуман!

Featured image
Као што смо већ навикли, у нашој школи је одржана још једна јесења акција добровољног давања крви, коју је организовао…(Прочитај више)

Достигнућа младих

Featured image
Средњошколци из различитих крајева Србије су имали прилику да 1. октобра 2019. године, полажу испит и добију међународни сертификат –…(Прочитај више)

Трибина тима за превенцију насиља

Featured image
У среду 16.10.2019. године, у амфитеатру наше школе са домом, школски тим за превенцију насиља је у сарадњи са активистима…(Прочитај више)

Путовања вас прво оставе без речи, а онда вас претворе у приповедача

Featured image
У раним јутарњим часовима, кренули смо на екскурзију свесни чињенице да су пред нама најлепши тренуци нашег школовања, који ће…(Прочитај више)

Јубиларни јесењи крос

Featured image
Ученици свилајначких школа учествовали су у уторак, 08.10.2019. године, на 10. традиционалном кросу. Ученици наше школе су постигли одличне резултате…(Прочитај више)

Посета делегације из Европске уније

Featured image
Нашу школу са домом су посетили заменици и заменице амбасадора 19 земаља Европске уније, на челу са заменицом шефа Делегације…(Прочитај више)

Наставак дугогодишње сарадње

Featured image
Троје колега, директор школе и осам ученица из „Природњачке гимназије“ у Ингелстаду, Шведска, били су у посети нашој школи са…(Прочитај више)

Посета из амбасаде Републике Аустрије

Featured image
У уторак, 27. августа 2019. године, у оквиру посете општини Свилајнац, нашу школу су посетили гђа Сабине Кројсенбрунер, заменица аустријског…(Прочитај више)

КОНКУРС ЗА ПРИЈЕМ УЧЕНИКА У ДОМ ЗА ШКОЛСКУ 2019/2020.ГОД.

Featured image
На основу одлуке Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије од маја 2019. год . (Просветни преглед, специјални број),…(Прочитај више)

Од анатомије до матуре

Featured image