Старије вести

56. Међународни ресавски пољопривредни сајам

Featured image
На простору наше школе са домом организован је 56. Међународни ресавски пољопривредни сајам 11. септембра 2018. године. Програм сајма је…(Прочитај више)

Интернационални камп „Крос РТС“

Featured image
Наша школа је била домаћин кампа „Крос РТС“ под покровитељством Министарства просвете науке и технолошког развоја, у организацији РТС-а. Овај…(Прочитај више)

Посета из Министарства просвете, науке и технолошког развоја

Featured image
У четвртак, 13. септембра 2018. год. Пољопривредно – ветеринарску школу са домом ученика „Свилајнац“ су посетили Симоновић Споменка, помоћник министра…(Прочитај више)

Семинар за наставнике

Featured image
У нашој школи са домом је 24.8.2018. године организован семинар за наставнике на тему „Хоризонтално учење/усавршавање наставника  – ослонац за…(Прочитај више)

Родитељски састанци и упис у дом ученика

Featured image
Родитељски састанци: Недеља, 2.9.2018. I и II разред у 13:00 III и IV разред у 14:00 Упис у дом ученика:…(Прочитај више)

Уџбеници за школску 2018/2019 годину

Featured image
Списак одабраних уџбеника по образовним профилима и разредима за школску 2018/2019. годину: линк >>> Уџбеници 2018-2019 први разред линк >>>…(Прочитај више)

Интернационални камп „Крос РТС“

Featured image
У петак 22.06.2018. у нашој школи отворен је камп „Крос РТС“ под покровитељством Министарства просвете, у организацији РТС-а и трајаће…(Прочитај више)

Свечана додела диплома

Featured image
У среду 20. јуна 2018. године, у просторијама Пољопривредно – ветринарске школе са домом ученика „Свилајнац“ је одржана свечана додела…(Прочитај више)

Еко скуп на Копаонику

Featured image
У периоду од 14. до 17. јуна ученици наше школе су били на дружењу домова које се одржава сваке године…(Прочитај више)

Дан школе

Featured image
У недељу 3. јуна 2018. године Пољопривредно – ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ је прославила 61. годишњицу од оснивања.…(Прочитај више)

Утисци из Шведске кроз перо једне ученице

Featured image
Седам дана није довољно за откривање свих чари земље викинга, мајке чувене „АББА“ групе, мирној и бајковитој захваљујући десетинама хиљада…(Прочитај више)

Посета из Кине

Featured image
У среду 16.05.2018. год. нашу школу је посетила група кинеских стручњака за пољопривреду. Кинески стручњаци на челу са Лиу Ђиан…(Прочитај више)

Вилкомен (Willkommen) у Свилајнцу

Featured image
Наша школа је 19. маја била домаћин Вилкомен такмичења из страног језика. Ово такмичење је пројекат ''Немачко-аустријског културно-едукативног центра Вилкомен''…(Прочитај више)

„Знањем у Европу“

Featured image
Праг, Беч или Будимпешта? Који је град најлепши? Питање које ових дана мучи најбоље ученике свилајначких средњих школа. Наградно путовање …(Прочитај више)

УПИС УЧЕНИКА ЗА ШКОЛСКУ 2018/2019.

Featured image
ЧЕТВОРОГОДИШЊИ ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ: Пољопривредни техничар - 60 ученика Ветеринарски техничар - 60 ученика Техничар хортикултуре - 30 ученика Прехрамбени техничар…(Прочитај више)

Регионална спортска домијада у Свилајнцу 2018.

Featured image
Пољопривредно – ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ је била домаћин овогодишње Регионалне спортске домијаде 27.04.2018. год. Ученици су се…(Прочитај више)

Републичко такмичење из математике

Featured image