Старије вести

Упутство о мерама заштите здравља ученика и запослених

Featured image
На следећем линку се можете упознати са упутством Министарства просвете, науке и технолошког развоја о мерама заштите здравља ученика и…(Прочитај више)

Препоруке министарства за безбедан повратак у школе током трајања пандемије COVID-19

Featured image
Министарство просвете, науке и технолошког развоја је свим основним и средњим школама Републике Србије послало препоруке у циљу сузбијања и…(Прочитај више)

ПРЕЛИМИНАРНА ЛИСТА ЗА ДОМ 2020/2021.

Featured image
Прелиминарна ранг листа - девојчице: линк до документа. Прелиминарна ранг листа - дечаци: линк до документа. Сваки кандидат има право…(Прочитај више)

Свечана додела диплома

Featured image