Старије вести

Дружење домова

Featured image
Протеклог викенда смо угостили домове из Београда, Новог Сада и Лесковца и тако наставили традицију дружења са колегама и ученицима…(Прочитај више)

Летопис Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика „Свилајнац“ у Свилajнцу

Featured image
Септембар 2019. 01.09. Савет родитеља 02.09. Почетак школске године, пријем ученика 12.09 Седница Школског одбора 13.09.-20.09. Посета ученика из Шведске…(Прочитај више)

ДРУГА РЕПУБЛИЧКА НАГРАДА „Стопе Савине су свуда по његовом отечеству“

Featured image
Друштво “Свети Сава”  је и ове године расписало Светосавски књижевни конкурс, на коме су учествовали и ученици  Пољопривредно-ветеринарске школе са…(Прочитај више)

Ускликнимо с љубављу!

Featured image
Традиционална Светосавска академија је одржана 27.01.2020. године у амфитеатру најновијег дома, са почетком у 11 часова.  Наш свечани програм је…(Прочитај више)

У здравом телу, здрав дух

Featured image
Физичка активност младих је не само неопходна, већ у доба дигитализације и све веће употребе новонасталих технологија, обавезна. Развијањем својих…(Прочитај више)

КАРИЈЕРНО ВОЂЕЊЕ И САВЕТОВАЊЕ

Featured image
Каријерно вођење и саветовање ученика усмерено је на пружање помоћи и подршке у домену личног развоја, истраживања могућности за учење…(Прочитај више)

Новогодишња чаролија за најмлађе

Featured image
Време новогодишњих празника је период захвалности, део године када смо ближи једни другима и када се деца у нама буде…(Прочитај више)

Караоке вече

Featured image
Караоке вече у нашој кући младих! У среду, 17.12.2019. године, у дому Пољопривредно – ветеринарске школе, одржано је Караоке вече…(Прочитај више)

Књижевни сусрет

Featured image
Школска библиотека и Актив професора српског језика Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика „Свилајнац”, организовали су у уторак, 17.12.2019. године у…(Прочитај више)

Новогодишњи квиз знања

Featured image
У среду, 11.12.2019. године, васпитачи су организовали "Новогодишњи квиз" за станаре нашег дома. Одзив је био велики па смо путем…(Прочитај више)

„Дај (те) се на знање“

Featured image
            „Дај (те) се на знање“  је Фестивал науке који су у петак 29.11.2019. године организовали наставници и ученици Прве…(Прочитај више)

Регионално такмичење „Пословни изазов“

Featured image
Идеја о продаји здравих оброка предшколцима кроз игру и едукацију, освојила је прво место на регионалном такмичењу средњошколаца у предузетничким…(Прочитај више)

Презентација бадминтона

Featured image
У среду, 27.11.2019. године, у просторијама (балон сала) Бадминтон савеза Србије на Ади Циганлији, одржана је презентација бадминтона као спортске…(Прочитај више)

Светски дан борбе против сиде

Featured image
Поводом 1. децембра – Светског дана борбе против сиде, Црвени крст Свилајнац је 28.11.2019.године реализовао предавање на тему превенције ХИВ/АИДС-а…(Прочитај више)

Међународни Дан мола

Featured image
23.10.2019. године, са почетком у 17 часова, наша школа са домом је још једном, традиционално обележила Међународни Дан мола, дан…(Прочитај више)

Буди давалац крви, волонтирај и буди хуман!

Featured image
Као што смо већ навикли, у нашој школи је одржана још једна јесења акција добровољног давања крви, коју је организовао…(Прочитај више)

Достигнућа младих

Featured image