Старије вести

ОБАВЕШТЕЊЕ – повратак у школске клупе

Featured image
Одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја, а у складу са препорукама Кризног штаба, обавештавамо вас да је Тим за…(Прочитај више)

ОБАВЕШТЕЊЕ – промена модела организације рада

Featured image

Стручна упутства о реализацији образовно васпитног рада – школска 2021/2022.

Featured image
Кризни штаб за сузбијање заразне болести COVID-19, на седници одржаној 24.08.2021. године, донео је Закључак о усвајању Стручног упутства за…(Прочитај више)

Конкус за пријем ученика у школу

Featured image
На основу одлуке Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије од јуна 2021. год. (Просветни преглед, специјални број) Пољопривредно-ветеринарска…(Прочитај више)

КОНКУРС ЗА МЕСТО У ДОМУ

Featured image
На основу одлуке Министарства просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије од јуна 2021. год. (Просветни преглед, специјални број), Пољопривредно…(Прочитај више)

Свечана додела диплома – генерација 2017/2021. и 2018/2021.

Featured image
У понедељак, 21. јуна 2021. године, у амфитеатру Пољопривредно – ветринарске школе са домом ученика „Свилајнац“, одржана је свечана додела…(Прочитај више)

Уџбеници за школску 2021/2022. годину

Featured image