Старије вести

Караоке журка

Featured image
У сусрет 8. марту одлучили смо да приредимо једно музичко вече, па смо 7. марта  организовали караоке вече у клубу…(Прочитај више)

Зборник литерарних радова

Featured image
Инспирацију не треба ловити. Она се сама, тек тако, појави. А онда кренеш да пишеш и пишеш. Наиме, професорка српског…(Прочитај више)

Нови Сад

Featured image
Промоција образовања за све и афирмација доживотног образовања, основни су циљеви Међународног сајма образовања „Путокази“ који је одржан у Новом…(Прочитај више)

Kонкурс претвори знање у путовање 2019.

Featured image
Општина Свилајнац десету годину заредом организује наградно путовање за 30 ученика Средње школе Свилајнац и Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика…(Прочитај више)

Међународни дан матерњег језика

Featured image
Ниво језичке културе и писмености у Србији је веома слаб, није довољно развијена свест о потреби неговања и чувања матерњег…(Прочитај више)

Хемијада у Крагујевцу

Featured image
На јубиларној десетој хемијади, која је одржана 01.03.2019. године у Дому ученика средњих школа Крагујевац, наша ученица II године, Никодијевић…(Прочитај више)

Семинар за хемичаре

Featured image
У нашој школи са домом одржан је семинар “Савремени облици евалуације у настави хемије”. Семинар је одржан 23. фебруара у…(Прочитај више)

Спортска такмичења

Featured image
Поред тога што су успешни у школи и на пракси, наши ученици су и добри спортисти. Од 10. до 13.…(Прочитај више)

Јануарски поклони за ученике

Featured image
Да се у нашој школи цени спортски дух ученика и њихово залагање у наставним и ваннаставним активностима, сведоче поклони које…(Прочитај више)

Дијана Лаводић – трећа на међународном Светосавском књижевном конкурсу!

Featured image
Друштво "Свети Сава"  је и ове године расписало Светосавски књижевни конкурс, на коме су учествовали и ученици Пољопривредно-ветеринарске школе са…(Прочитај више)

Светосавска академија

Featured image