Старије вести

Пчеларска секција

Featured image
    Ученици одељења III-2, образовног профила Пољопривредни техничар, чланови су пчеларске секције коју води професор Милан Банковић.      Осим теорије,…(Прочитај више)

Информатичка секција

Featured image
     У оквиру секције „Виртуални час информатике“ обрађена је једна врло занимљива тема – „Мистериозно порекло баговања“. Чланови ове секције…(Прочитај више)

Школско првенство у баскету 3×3

Featured image
     Од 30.11. до 07.12.2017. одржано је Школско првенство у баскету 3x3 уз учешће 9 екипа. Након одиграних утакмица по…(Прочитај више)

Наши ученици у „Соко Штарку“

Featured image
     Ради унапређења наставе и реализације наставе у блоку из технологије безалкохолних пића, ученици одељења III/6 образовног профила Прехрамбени техничар,…(Прочитај више)

Семинар о инклузивном образовању

Featured image
     У нашој школи са домом одржан је 1. и 2. децембра семинар „Инклузија – како је приближити наставнику у…(Прочитај више)

Надзор стандарда безбедности хране

Featured image
     У уторак, 28. новембра, успешно је прошао надзор стандарда безбедности хране ISO22000 од стране сертификационе куће Quality Austria Center…(Прочитај више)

Посета школе из Прокупља

Featured image
     Једна група ученика и наставника из Пољопривредне школе „Радош Јовановић Сеља“ у Прокупљу посетила је нашу школу и дом…(Прочитај више)

Посета „Рубину АД“ Крушевац

Featured image
     У оквиру стручне посете, 22. новембра 2017. године, ученици одељења IV-6 образовног профила Прехрамбени техничар, посетили су производни погон…(Прочитај више)

Наши ученици успешни предузетници

Featured image
    Вредни и домишљати ученици наше школе са домом заузели су прва три места на регионалном такмичењу средњошколаца у предузетничким…(Прочитај више)

Мира на IX Фестивалу љубавне поезије

Featured image
     „Никада се нисам заљубила“ је наслов песме коју је написала и рецитовала наша Мирјана Васић, ученица одељења III-4, на…(Прочитај више)

Украшавање паноа поводом Ноћи вештица

Featured image
     Поводом Ноћи вештица, ученици наше школе са домом су пригодним цртежима и текстом укасили пано, који су изложили 31.…(Прочитај више)

Сусрет домова у Београду

Featured image
     У периоду од 27.10. – 29.10.2017. године, ученици и васпитачи наше школе са домом су ишли на сусрет домова…(Прочитај више)

Дана ослобођења Свилајнца

Featured image
     Ученици наше школе са домом, Јелена Јакшић III-6 и Марко Бројчин IV-5, пригодним рециталом обележили су 27. октобра сећање…(Прочитај више)

Добровољно давање крви у ПВШ са домом

Featured image
   У четвртак, 26. октобра 2017. године, одржана је акција Добровољног давања крви у просторијама Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика…(Прочитај више)

Дан мола

Featured image
АКО ИМАТЕ МОЛ ВОДЕ, ДА ЛИ БИСТЕ МОГЛИ ДА ПЛИВАТЕ У ЊЕМУ? НЕ!!!!!!! 1mol H2O = 18ml АВОГАДРОВ БРОЈ 6,02…(Прочитај више)

Посета Пољопривредне школе из Бања Луке

Featured image
     У петак, 20.10.2017. године, Пољопривредна школа из Бања Луке била је у посети нашој школи са домом. Директор бањалучке…(Прочитај више)

Посета Гимназије из Власотинца

Featured image
     У четвртак, 19.10.2017. године, нашу школу са домом посетиле су колеге из Гимназије „Стеван Јаковљевић“ из Власотинца. Заједно са…(Прочитај више)

Обука наставника за ИКТ компетенције

Featured image
     У четвртак, 28.9.2017. године, одржана је обука наставника за ИКТ компетенције. Обуку је извело особље ИТС школе Комтрејд компаније,…(Прочитај више)

Извештај са матурске екскурзије

Featured image
     Матурска екскурзија је реализована у периоду од 16.09. до 23.09.2017. године у пратњи директора школе, Зорана Радосављевића, разредних старешина…(Прочитај више)

Посета наставника и ученика из Шведске

Featured image
     Троје колега и шест ученика из Природњачке гимназије (Naturbruksgymnasiet) у Ингелстаду у Шведској били су у посети нашој школи…(Прочитај више)
SerbiaFrenchEnglish