Семинар у организацији наше школе

Пољопривредно – ветеринарска школа са домом ученика „Свилајнац“ је од ове године организатор програма семинара одобрених и акредитиваних од стране Министарства просвете, науке и технолошког развоја, као облик стручног усавршавања.

Семинар под називом “Савремени приступ дијагностици и терапији актуелних болести домаћих животиња“ је намењен наставницима – дипломираним ветеринарима који реализују наставу у образовном профилу ветеринарски техничар.

Каталошки број семинара је 942, а све остале потребне информације можете наћи на следећем линку: >>> САВРЕМЕНИ ПРИСТУП ДИЈАГНОСТИЦИ И ТЕРАПИЈИ АКТУЕЛНИХ БОЛЕСТИ ДОМАЋИХ ЖИВОТИЊА