САРАДЊА ШКОЛА НА НИВОУ ОПШТИНЕ

У Пољопривредно-ветеринарској школи са домом ученика “Свилајнац” у Свилајнцу одржани су тимски часови предметне и разредне наставе Основне шоле „Јован Јовановић Змај„ из Свилајнца. Часове на тему СМЕШЕ И РАЗДВАЈАЊЕ САСТОЈАКА СМЕШЕ одржале су учитељице четвртог разреда Весна Момировић и Наташа Станковић у сарадњи са наставницом хемије Љубинком Зарков. Часови су реализовани у кабинету хемије Пољопривредно-ветеринарске школе са домом ученика “Свилајнац” уз присуство директорa Зорана Радосављевића, професора хемије и технолошке групе предмета исте школе, а такође је присуствовао и велики број учитеља основне школе.

Ови часови су само један од показатеља успешне сарадње свих школа на територији општине Свилајнац.