Прилог о школи са домом у емисији Знање Имање

Пољопривредна и сточарска производња као и заокружен процес производње, били су део прилога у емисији Знање Имање на нашој националној телевизији.

Све више се обраћа пажња на пољопривредну производњу и обнову српског сељака и села. У том процесу Пољопривредно – ветеринарска школа са домом ученика “Свилајнац” препозната је као установа која својим вишедеценијским радом образује стручњаке из области пољопривредне производње, ветерине и прехрамбене производње и на тај начин помаже обнови домаћинстава и одржавању живота на селу.

Приказ живота наших села и њених житеља тема је емисије Знање Имање. Емисија се емитује недељом од 11 часова, а протекле недеље, наша школа са домом је добила своје место на националној телевизији.

Прилог можете погледати на следећем видеу.