КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА ЗА ДОМ 2023/2024.

Коначна ранг листа – девојчице: линк до документа.

Коначна ранг листа – дечаци: линк до документа.

Сваки кандидат има право приговора на ранг листу у року од 8 дана од дана њеног објављивања на огласној табли односно на интернет адреси установе.

Потписивање уговора од стране родитеља – старатеља ће се обавити приликом усељења у Дом.

Приликом усељења у Дом, ученик је дужан да достави:

• лекарско уверење о општем здравственом стању, са назнаком да је здравствено способан за самосталан боравак у установама колективног смештаја, не старије од 15 дана и
  • уплатницу за месец септембар.

Ученици II, III, и IV године треба да доставе и доказ да су измирили све обавезе плаћања из претходног периода. Уколико то не учине, неће моћи да се уселе у дом, а њихово место у дому биће додељено ученику са листе чекања.