Посета делегације из Европске уније

Нашу школу са домом су посетили заменици и заменице амбасадора 19 земаља Европске уније, на челу са заменицом шефа Делегације Европске уније у Србији, гђом Матејом Норчич Штамцар.

Делегација је обишла део школе који је обновљен после поплава 2014. године, где им се обратио помоћник директора за наставу Милуновић Дејан и захвалио на донацијама за обнову сале за физичко и кабинета школе који су били захваћени поплавом. Директор школе, Радосављевић Зоран се обратио делегацији у амфитеатру најновијег дома и још једном се захвалио на донацијама, а након тога су ученици наше школе били у прилици да чују које су предности чланица Европске уније и шта је то што их чека у будућности, после проширења. Ученици су постављали питања о наставку школовања у иностранству, дипломама и стипендијама из фондова Европске уније.

Након успешне дебате у амфитеaтру наше школе, уприличена је мала закуска у клубу најновијег дома, где су се учесници послужили нашим производима.