Усељење ученика у дом и родитељски састанци 2019/2020.

Први родитељски састанаци школске 2019/2020. године биће одржани у недељу  01.09.2019. године по следећем распореду:

• за ученике I и II године од 13 часова;
  • за ученике III и IV године од 14 часова.

Усељење ученика у дом за школску 2019/2020. годину је у недељу  01.09.2019. године по следећем распореду:

• за ученике I и II године од 14:30 часова;
  • за ученике III и IV године од 15 часова.

На дан усељења један од родитеља (старатеља) ће потписати уговор. Приликом усељења потребно је урадити следеће:

• Понети лекарско уверење о општем здравственом стању, са назнаком да је ученик здравствено способан за боравак у установама колективног смештаја (не старије од 15 дана);
  • Уплате – потребно је да извршите уплате на уплатници, на име ученика а на име смештаја и исхране за септембар текуће године. Нови ученици  прву  уплату могу извршити и на благајни дома. Уплатнице треба да понесете са собом приликом усељења (фотокопиране уплатнице чувајте до краја школске године);
  • Ученици II, III и IV године су дужни да измире сва дуговања из претходне школске године.

Цену смештаја и исхране одређује Министарство просвете, науке и технолошког развоја. Прилог уплатнца за “стари и средњи дом (цена 5358.00 РСД)” као и за “најновији дом (цена 5983.00 РСД)” се налази на линку испод:

Личне ствари – потребно је да ученици понесу следеће личне ствари:

• оверену здравствену легитимацију;
  • личне ствари, гардеробу, папуче и сл;
  • средства за личну хигијену (пешкир, сапун…);
  • офингере..

Ученици задужују постељину, јастуке и ћебад на дан усељења у дом. Свим ученицима желимо успешан почетак нове школске године.