ПРЕЛИМИНАРНА ЛИСТА ЗА ДОМ 2020/2021.

Прелиминарна ранг листа – девојчице: линк до документа.

Прелиминарна ранг листа – дечаци: линк до документа.

Сваки кандидат има право приговора на ранг листу у року од 8 дана од дана њеног објављивања на огласној табли односно на интернет адреси установе.

Кандидати из осетљивих друштвених група који нису добили смештај у првој расподели, имају право да од 24. до 27. августа 2020. године поднесу захтев, уз прописану документацију за посебно рангирање у оквиру наменски опредељених капацитета установе.

Потписивање уговора од стране родитеља – старатеља ће се обавити приликом усељења у Дом, а сатница усељења ће бити накнадно објављена.

Приликом усељења у Дом, ученик је дужан да достави:

• лекарско уверење о општем здравственом стању, са назнаком да је здравствено способан за самосталан боравак у установама колективног смештаја, не старије од 15 дана и
  • уплатницу за месец септембар.

Ученици II, III, и IV године треба да доставе и доказ да су измирили све обавезе плаћања из претходног периода. Уколико то не учине, неће моћи да се уселе у дом, а њихово место у дому биће додељено ученику са листе чекања.