Кад љубав закуца на врата

28. маја 2019. године у нашој школи са домом одржана је промоција прве збирке песама „Кад љубав закуца на врата“ наше ученице четвртог разреда, Мирјане Васић.

У представљању књиге учествовале су, поред саме ауторке, професорке Гордана Панић и Сања Мирковић. Промоцији су допринели и ученик Милош Богићевић (рецитовање), Тодор Урошевић (гитара) и Марија Макић (вокал).

У припреми збирке „Кад љубав закуца на врата“ помогла је професорка Гордана Панић, која је била рецензент, затим професори Дејан Милуновић и Сања Мирковић, као и Матеја Елезовић, који је дизајнирао корице.

Мирјана пише још од основне школе, била је учесник литерарне секције у средњој школи, учествовала на бројним такмичења, а кроз своју поезију слави љубав.